כאשר אנו בונים או משפצים בית, אחד הדברים הראשונים מהם עלינו להתחיל הוא בחירת ריצוף וחיפוי. ריצוף וחיפוי הינם שני אלמנטים מרכזיים אשר קובעים למעשה את הנראות הכללית של החלל, ועל כן, עליהם להתאים לנו מבחינת העיצוב הכולל של הבית או הדירה. כיום, ניתן למצוא מגוון עצום של סוגי ריצוף וחיפוי, החל מאבנים טבעיות ועד לגרניט פורצלן.

ריצוף וחיפוי מאבן טבעית
האבן הטבעית חזרה להיות אחד המוטיבים המרכזיים בבתים, וזאת בשל העובדה והצורך שלנו לחזור את המראה הטיבעי, על החום ואל האדמה. ריצוף וחיפוי מאבן טבעית מתאים מאוד לבתים מודרניים או לבתים כפריים ורומנטיים. ניתן למצוא סוגים שונים של ריצוף וחיפוי מאבן טבעית, החל מאבנים גסות, אבנים מעובדות, אבנים מבריקות ועוד. האבן הטבעית מתאימה מאוד לחללי מגורים, מאחר והיא שומרת בתוכה חום וקור.
ריצוף וחיפוי משיש
השיש היה ויישאר תמיד אחד החומרים היוקרתיים ביותר לצורך ריצוף ו- חיפוי פנים של רצפות או קירות. לשיש יש מראה עשיר במיוחד, ובשל המגוון הרחב של הצבעים והטקסטורות של השייש הוא מתאים לכל סוג של עיצוב וסגנון, בין אם אתם מעוניינים בחללים מודרניים, חללים כפריים, חללים רומנטיים ועוד. השייש נחשב לחומר חזק ועמיד מאוד ועל כן הוא מתאים לכל חלקי הבית.
ריצוף וחיפוי מגרניט פורצלן
גרניט פורצלן נחשב לחומר אהוב ואהוד במיוחד, וזאת בשל העובדה כי ביכולתו לייצור משטים הומוגניים, הוא עמיד מאוד ומגיע במגוון רחב של גדלים, צבעים ודוגמאות. בחירה בגרניט פורצלן לצורך ריצוף וחיפוי תהייה בחירה נבונה לכל חלקי הבית, והתאמה של גודל האבן, הצבע והגימור, מאפשר לנו להתאים אותה למגוון רחב מאוד של סגנונות עיצוב.

“בוטיק קרמיק” מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של חומרים ועיצובים של ריצוף וחיפוי, החל מאבנים טבעיות, שייש, גרניט פורצלן וכמובן קרמיקה על כל גווניה. הצוות המקצועי של “בוטיק קרמיק” יישמח לסייע לכם להתאים ולבחור את סוג הריצוף והחיפוי המתאים ביותר בעבורכם, מתוך המגוון הרחב אשר מיוצר על ידי החברות המתקדמות ביותר בתחום זה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חזרה