בעשור האחרון אנו עדים לשינוי של ממש בחשיבה על כלים סניטריים. לא מדובר עוד באותם כלים פונקציונאליים אשר נועדו אך ורק לשרת את הרגלי הרחצה וההיגיינה שלנו, אל בפריטים מעוצבים על ידי טובי המעצבים והחברות המתמחות בכך. לכן, כאשר ניגשים אל שיפוץ של בית או בנייה של בית, חשוב מאוד להתייחס אל מערכת הכלים הסניטריים כעל פריטים מעוצבים, אשר יש ביכולתם לשדרג ולהעניק את העיצוב והסגנון הראוי לחדרי הרחצה שלנו.

כלים סניטריים מתייחסים למעשה אל כל אותם מערכות קבועות בחדרי הרחצה, החל מאסלות, אמבטיות, מקלחונים וכיורים. הכלים הללו נועדו לאפשר לנו ליהנות מאורח חיים מודרני והיגייני, ועל כן, הם בראש ובראשונה צריכים להיות נוחים לצורך השימוש הזה. יחד עם זאת, התאווה שלנו אל פריטים מעוצבים ומסוגננים, הובילה את תחום עיצוב להתמקד בעיצוב מדוקדק ומדויק של כלים סניטריים.

בחירה של כלים סניטריים לחדרי הרחצה צריכה להיעשות בצורה מושכלת, תוך התייחסות אל כלל מרכיבי העיצוב של החלל עצמו ושל הבית כולו. כיום, ניתן למצוא מגוון עצום של כלים סניטריים העשויים מחומרים שונים, החל מהחומר האקרילי הפופולארי, ועד לאבן טבעית או זכוכית. הבחירה של החומר, הגודל, העיצוב והגימור – ביכולתה להעניק לנו מגוון ושפע של שפות עיצוביות שונות, החל מהסגנון הנקי והמודרני, ועד לסגנון ההייטקיסטי או הכפרי – פרובנסי.

כאשר בוחרים כלים סניטריים מומלץ מאוד לקחת בחשבון את הגודל של חלל הרחצה, את השימוש שלנו בו והפונקציונאליות, כמו גם החומרים, הצבעים, הסגנונות והגימורים. בחירה נכונה של כלים סניטריים אל חדר הרחצה צריכה להיעשות תוך התחשבות בגודל החלל הנתון, וכמובן, הסגנון ושפת העיצוב.

ב”בוטיק קרמיקה” אתם מוזמנים להתרשם מן המגוון הרחב והעצום של כלים סניטריים, המיובאים ומיוצרים על ידי טובי המעצבים והחברות המתמחות בכלים סניטריים. הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם ולהדריך אתכם בבחירה הנכונה והמתאימה ביותר בעבורכם, הן מבחינת הצרכים הפונקציונאליים שלכם והן מבחינת סגנון ושפת העיצוב המתאימה אל ביתכם.

חזרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *