ריצוף וחיפוי לבית יכול להיעשות מחומרים שונים. כדי להכיר את סוגי הריצוף השונים הקיימים היום בשוק פנינו לבוטיק קרמיק המחזיק בסוגים שונים של ריצוף כדי להתרשם מן המבחר העדכני הקיים היום בשוק הריצוף לבית.

פרקטים ושטיחים
יש אמנם אנשים הבוחרים לכסות את מרצפות בתיהם בפרקט או בשטיחים מקיר לקיר. הטענה היא כי שיטות אלה משרות אוירה חמימה יותר. אנו נסקור כאן את שיטות הריצוף המתאימות לאלה שלא יכולים לוותר על התענוג של רצפה נקייה שנשטפה בהרבה מים.
ריצוף לבית בקרמיקה או גרניט פורצלן
קרמיקה שהיתה שיטה נפוצה מאוד בעבר בשל יופיה וקלות הטיפול בה, מפנה את מקומה לקרמיקה משופרת מסוג גרניט פוצלן. זוהי אבן מהודרת המשרה על הבית אוירה יוקרתית. היא עמידה בפני חבלות, גרירות, שריטות, נזקי מזג אויר וכימיקלים. אי לכך היא מתאימה לבית, למוסדות, למטבחים גדולים ואף למפעלי תעשיה, כאשר חשוב להתאים את את סוג האריח למקום המרוצף. מגוון casino online האריחים, הדגמים, והצבעים הוא רב ומספק אופציות רבות בהתאם לאוירה שברצונכם להשרות.
שיש
זהו חומר חזק אך מצד שני פגיע יותר מגרניט פורצלן, נוטה לקבל כתמים ואף להיסדק. יש לשים לב שלא להתבלבל בין שיש לאבן גיר ולהקפיד על נקודה זו בעת בחירת הריצוף לבית. אבן גיר מופיעה במספר מוגבל של צבעים ואילו השיש מספק מגוון רחב של צבעים ודוגמאות. שניהם, כמו גם הגרניט פורצלן מופיעים במט או בגימור מבריק. יש לזכור את הפגיעות של השיש ולשקול אם הוא מתאים לריצוף הבית שלכם וצרכיו.
ריצוף לבית בצפחה
זהו חומר שהשימוש בו הולך וגדל לאחרונה. הצפחה היא אבן חזקה מאוד. בניגוד לשיש היא אינה סופגת נוזלים. הצפחה אינה מתאימה בדרך כלל לריצוף הבית אלא לריצוף בחוץ או בלובי וזאת מכיוון שהיא מחוספסת. הצפחה מעניקה לאזור אופי כפרי, טבעי, או עתיק. היא מתאימה מאוד לריצוף במקומות שנרטבים שכן היא מפחיתה מאוד את סכנת ההחלקה.
כמה מלים על הדבקה
ריצוף לבית יכול להיעשות גם בשיטת ההדבקה. שיטה זו אינה מומלצת לריצוף בחדרי האמבטיה או בחוץ בשל הרטיבות.

חזרה