חדר האמבטיה הינו אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית, זהו המקום בו אנו מקדישים זמן לעצמנו, לטיפוח, להתרגעות ולהתרעננות. כאשר אנחנו ניגשים לעצב אמבטיה חדשה, בין אם מדובר בעיצוב אמבטיה מרכזית או עיצוב אמבטיה בחדר השינה המרכזי, הרי שעלינו לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים, אשר יוכלו לאפשר לנו גם שימוש נוח ופרקטי מצד אחד, וגם מראה מעוצב המתאים לעיצוב הכולל של הבית.

גודל חדר הרחצה
גודלו של חדר הרחצה הינו אחד הדברים הראשונים אליהם יש להתייחס בעת עיצוב אמבטיה. בחירת החומרים ומיקום של הכלים הסניטריים, הינו תולדה של הגודל הנתון, ועל כן, חשוב מאוד למדוד את חדר האמבטיה במדוייק, ולקחת בחשבון כי עלינו גם להיות פרקטיים.
תכנון חדר הרחצה
התכנון של חדר הרחצה מתייחס למיקום של כל אחד מהכלים הסניטריים, האמבטיה, כיור, מראה, תאורה, ארונות ומקומות איחסון. יש לתכנן את חדר הרחצה בקפידה, תוך התחשבות באופן השימוש היומיומי בחדר הרחצה, לבדוק האם יש מקום לאמבטיה או שמוטב להסתפק במקלחת מרווחת, יצירה של מקומות איחסון, מדפים ועוד.
סגנון העיצוב
מגוון החומרים המתאימים לחדרי רחצה הינו עצום ומגוון, ועל כן, בעת עיצוב אמבטיה, יש להקדיש מחשבה רבה לסגנון אותו אנחנו רוצים ליצור. האם אנחנו רוצים לעצב חדר אמבטיה מודרני, קלאסי או כפרי. האם אנחנו רוצים חדר רחצה אורבני, או אולי רומנטי. חשבו מה אתם רוצים שחדר האמבטיה ישדר מבחינת האווירה, האם אווירה הייטקיסטית המתכתבת עם הנוף האורבני של הדירה, או אולי סגנון פרובאנסי אשר מתאים לבתים פרטיים. הסגנון הנבחר של עיצוב אמבטיה יבוא לידי ביטוי החל מבחירת הכלים הסינטריים, קרמיקות, חיפויי הקיר, ריצוף לבית, הארונות, הברזים וכמובן כל האלמנטים הנילווים, כמו תאורה, מדפים ועוד.
הקדישו מחשבה רבה בעת עיצוב אמבטיה, תכנון מוקדם ובחירת הסגנון והחומרים, יביא לכדי חדר רחצה מזמין, נוח, פרקטי, ועם זאת מעוצב ונעים, אשר יהפוך את השהייה שלנו בחדר הרחצה נעימה עוד יותר. 
ב”בוטיק קרמיק” תוכלו ליהנות מייעוץ וליווי בכל תהליך עיצוב אמבטיה, וכן, ממגוון רחב של כלים סניטריים ואביזרים נילווים בסגנונות שונים אשר מיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות והבינלאומיות.

חזרה