המקלחון הינו השימושי ביותר בכל חדר רחצה, ועל כן, יש צורך להתייחס אל בחירתם בהתאם. עיצובי מקלחונים נעים במגוון רחב של וריאציות, המשלבים גם מערכות מתקדמות של ראשי מקלחת או עיסוי.

בחירת מקלחונים צריכה להיעשות בהתאם לגודלו של חדר הרחצה, וכמובן, בהתאמה אל סגנון העיצוב אותו אתם מעדיפים. העיצוב של מקלחונים נע בסגנונות שונים, אשר באים לידי ביטוי בתצורת המקלחון, המבנה, מרובע או אליפטי, סגירת הדלתות שימוש באגנית או בחומרי ריצוף לבית אחרים בתוך המקלחון עצמו. 
בחירה נכונה ומושכלת של מקלחונים תוך התייחסות לפרמטרים הקשורים בנוחות ועיצוב תוכל לסייע לכם ליהנות בשעת הרחצה, וכמובן, מחלל הרחצה המעוצב שלכם. 
ביכולתם של מקלחונים מעוצבים לשדרג את המראה הכולל של חדר הרחצה, וכן נוכל לקבל פריט שהוא גם שימושי ונוח מצד אחד, אך גם מעוצב ומסוגנן. את הסגנון של המקלחון יש להשלים כמובן באבזור מתאים, כמו ראש הטוש, חיפוי הקיר ואפילו מידוף. מומלץ מאוד להתייחס אל העיצוב הכולל של חדר הרחצה כאשר אתם בוחרים להחליף או לבנות מקלחון, על מנת לקבל חלל אחד המדבר ומשדר את אותה אווירה ואת אותו סגנון עיצוב.

כיום ניתן למצוא מקלחונים אשר מכילים אביזרי עיסוי כחלק אינטגראלי מהמקלחון, כמו התזה של מים בעוצמות משתנות, חיבורים של זרמי מים להמרצת הדם, מקלחונים בעלי ראשי גשם גדולים ומענגים, מקלחונים זוגיים גדולים במיוחד עם שני ראשי מקלחת, מקלחונים בשילוב של סאונה, בקרת טמפרטורה ועוד – והכל על מנת להבטיח לכם את ההנאה המירבית בעת המקלחת.

ב”בוטיק קרמיקה” מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של מקלחונים, מעוצבים, מסוגננים, נוחים, המשלבים את מערכות זרימת המים המתקדמות ביותר אשר יוצרות הנאה רבה. כל המקלחונים מיוצרים על ידי טובי היצרנים המקומיים או הבינלאומיים, ועומדים בסטנדרטים ובתקנים הגבוהים ביותר. הצוות המקצועי של “בוטיק קרמיקה” ישמח לעמוד לשרותכם, לסייע, לכוון ולבחור את המקלחון המתאים ביותר בעבורכם ובעבור חדר הרחצה המעוצב שלכם.

חזרה