כלים סניטריים, כמו אמבטיות, מקלחונים וכיורים, הינם כלים שימושים, אשר ביכולתם להפוך גם כל חדר אמבטיה סטנדרטי למעוצב ומרהיב. הסגנונות השונים של כלים סניטריים מעניקים לנו את היכולת לבחור בדיוק את הגוון הרצוי ואת העיצוב המתאים ביותר לחדרי הרחצה שלנו. בחירה נכונה של כלים סניטריים היא כזו אשר משלבת בין נוחות לבין סגנון ועיצוב.

• אסלות – לאסלות יש תרומה אסתטית מכובדת מאוד בכל חדר שירותים, ולכן מומלץ מאוד לבחור באסלות אשר גם נוחות לשימוש, אך גם מעוצבות למשעי. כיום, ניתן למצוא אסלות המעוצבות בצורה מקצועית וקפדנית, הנותנות דגש ממשי לעיצוב הכולל, כמו אסלות תלויות, אסלות מונובלוק או אסלות אשר מחוברות לריצפה. בחירה של אסלות מעוצבות יכולות להשפיע בצורה משמעותית על העיצוב של casino pa natet החלל. 
• אמבטיות – האמבטיה היא כבר מזמן לא עוד פריט סטנדרטי בנוף חללי הרחצה המעוצבים, ניתן למצוא סגנונות עיצוביים שונים ומגוונים של אמבטיות, החל מאמבטיות אליפסיות, מרובעות, אמבטיות עומדות, אמבטיות רחבות ואפילו ג”קוזי. אמבטיות מגיעות בגווני צבע שונים ועשויות מחומרים שונים, כאשר הפופלורי מביניהם הינו החומר האקרילי, אשר נחשב לעמיד במיוחד. את האמבטיות ניתן לחפות באבנים טבעיות או בקרמיקות על מנת לקבל מראה אחיד ומושלם. בחירת האמבטיה צריכה להעשות בהתאם לסגנון של העיצוב, וכמובן, בהתאמה אל שאר הכלים הסניטריים בחלל. 
• מקלחונים – המגוון העצום של המקלחונים נותן דגש וביטוי רב לנוחות ופינוק. מקלחונים רחבים, בדלתות זכוכית גדולות, רחבות, עם ספסל ישיבה או ללא, מקלחונים פינתיים או מקלחונים מרכזיים, המגוון הוא רחב ועצום, אך כאשר בוחרים במקלחונים חשוב מאוד לתת את הדעת לגודלו של החדר, וכמובן, לבחירת הקרמיקה או חיפוי קירות. ניתן ליצור מוטיב מרכזי בתוך המקלחון, על מנת להעשיר או להדגיש את הסגנון. 
• כיורים – אחד הפריטים המעוצבים ביותר בכל חדר רחצה הוא הכיור, ניתן למצוא כיור אינטגרלי, כיור עומד, כיור עגול, מרובע או מלבני, בצבעים שונים ומחומרים שונים כמו אבן טבעית או זכוכית. בחירת הכיור צריכה להעשות אף היא בהתאם לסגנון העיצוב, וכמובן, חשוב מאוד להתייחס אל גודל הכיור והשימוש בו, בין אם מדובר לכיור בחדר אמבטיה או כיור בשירותי אורחים.

חזרה