ריצוף חיפוי קירות באבן טבעית, קרמיקה או זכוכית מעניקה לקיר הגנה טובה באזורים הרטובים בבית. באזורים אלו, כמו מטבח או חדרי רחצה, יש שימוש במים, ולכן, חשוב מאוד לבחור בחיפוי קירות אשר יהיה עמיד וקל לתחזוקה מצד אחד, וכמובן, אסתטי ומעוצב מצד שני. המגוון הרחב של סוגי חיפוי קירות הקיימים כיום, החל מסוג האבן ועד לגודלה, צבעה או הטקסטורה שלנו, מאפשר לנו ליצור חללים מעוצבים ומיוחדים, המתאימים לסגנון העיצוב של הבית, ומשדרים את התחושה אותה אנו רוצים להקנות בחלל המדובר. 
בחירה נכונה של חיפוי קירות, תוך דגש על חומר, גודל, צבע, עיצוב, וכמובן, רמת גימור, תוכל לשמש אותנו בבטחה לאורך שנים, וכמובן, להעניק לנו את החלל המעוצב בו אנו חפצים. 
• בחרו את הסגנון אשר הכי מדבר אליכם, בין אם סגנון נקי ומודרני ובין אם סגנון כפרי, חיפוי קיר מעוטר או מעוצב. 
• דאגו להתאים את צבע החיפוי אל שאר האלמנטים הקבועים בחדר, כמו רצפות, משטחי עבודה, או כיור. ביכולתו של הצבע לא רק לייצר אווירה, אלא גם להגדיל או להקטין את החלל, לכן, בחדרי אמבטיה, מומלץ לבחור בחיפוי קיר בהיר, על מנת לא ליצור תחושה של מחנק.
casino spiele text-align: justify;”>• גודל האבן של חיפוי קירות יוצרת אף היא תחושה של מרחב, אם אתם בוחרים בחיפוי קיר בצורה מלבנית, אתם יכולים להשיג את תחושת הגודל לחדרי אמבטיה קטנים. ניתן כמובן ליצור שילובים כאשר בוחרים חיפוי קירות, שימוש בקרמיקה ובתופסת של אלמנטים, כמו פסיפסים צבעוניים מזכוכית, תשתרג את המראה הכללי של החדר.
• הקפידו לבחור באריחים איכותיים וחזקים, אשר יעניקו לכם איכות חיים ואריכות חיים לחדרים הרטובים בבית. 
• הזמינו תמיד מעט יותר מן הרצוי, על מנת שתוכלו לשמור ספיירים במידת הצורך. 
• חשוב מאוד לדאוג כי הדבקת חיפוי קירות תעשה בהתאם לסטנדרטים הגובהים ביותר ובשימוש של חומרים מתאימים, כמו רובה אפוקסית, אשר פחות רגישה לרטיבות ועובש.

כאשר אתם מגיעים לבחור חיפוי קירות לחדרי הרחצה או למטבח, מומלץ להגיע עם שרטוט של החלל, על מנת שתוכלו ליצור התאמה בין הגודל לבין חיפוי הקיר הנבחר. ב”בוטיק קרמיקה” המתמחה בתחום חיפוי קירות תוכלו למצוא מגוון רחב וסגנונות שונים של חיפויי קירות המיוצרים על ידי מיטב החברות. ב”בוטיק קרמיקה” ישמחו לעמוד לשרותכם ולסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר הן מבחינת נוחות והן מבחינת עיצוב.

 חזרה