מדוע כדאי להתקין חיפוי זכוכית למטבח

טרנד חדש ומעניין נכנס אלינו הביתה, והוא קשור לעיצוב המטבח. חיפוי זכוכית למטבח הוא טרנד של התקופה האחרונה, והוא נוגע לפן הפונקציונאלי והעיצובי של המטבח. באמצעות חיפוי זכוכית למטבח, אנחנו מצליחים לשמור על המראה של המטבח, נקי וחדיש, מבלי לפגוע בעיצוב הבסיסי שלו. חיפוי זכוכית למטבח מגיע בעיצובים חדישים ומודרניים.

 טרנד חדש בעיצוב הבית –  חיפוי זכוכית למטבח

 המטבח הוא מקום שאנחנו אוהבים לשהות בו שעות ארוכות. בין אם המטרה היא הכנת אוכל, בין אם רק כדי לשבת על כוס קפה ולקרוא עיתון באווירה חמימה ונעימה. כשאנחנו מעצבים את המטבח, השאיפה שלנו, שהעיצוב שלו יהיה, גם יפה וגם פונקציונאלי. כסף רב מושקע בעיצוב של מטבח מודרני, בין אם אלה חיפויי הקרמיקה שעל הקירות, משטחי העבודה העשויים משיש גרניט או אבן קיסר, הריצוף היקר, וכמובן, ארונות המטבח המעוצבים והיוקרתיים. כדי להגן על ההשקעה שלנו, מומלץ להתקין חיפוי זכוכית למטבח על קירות המטבח, שתפקידו יהיה למנוע מהאדים להצטבר על החריצים שבין הקרמיקות המותקנות במטבח. הקירות וחיפויי המטבח השונים, סופגים את הלחות והאדים הנפלטים מהסירים המתבשלים על תנור הבישול. אפשר למצוא דגמים חדישים ומרהיבים של חיפוי זכוכית למטבח, עם עיטורים המוטבעים על הזכוכית.

מהו תפקידו של חיפוי זכוכית למטבח

 אחד מהיתרונות של חיפוי זכוכית למטבח, היא הקלות שבה ניתן לנקות את החיפויים. מומלץ להתקין חיפוי זכוכית למטבח על הקירות הניצבים ליד הכיריים והכיור, היכן שכמות הלכלוך רבה יותר. ציפוי כמו חיפוי זכוכית למטבח, מגן על הקירות מפני כתמים של מזון, שתייה ושמן. כשהוא מתלכלך בעצמו, ניתן בקלות לנקותו בעזרת מטלית טבולה במים, או באמצעות כל חומר ניקוי שמשתמשים בו לניקוי משטחי זכוכית או חלונות. תפקיד נוסף של חיפוי זכוכית למטבח, הוא הגנה על הקירות מפני סדקים. 

האדים היוצאים מהסירים ומגיעים לקיר, בסופו של דבר פוגעים בטיח, וגורמים לו עם הזמן להתקלף. באמצעות חיפוי זכוכית למטבח, אתם מצליחים לשמור על הצבע שעל הקירות, מפני האדים. הזכוכית שממנה עשוי החיפוי, חזקה במיוחד, והיא עמידה בפני שריטות ומכות.

 באתר של בוטיק קרמיק תוכלו למצוא את דגמים חדישים ויפהפיים של חיפויי זכוכית למטבח שלכם. תוכלו להוסיף למטבח שלכם, מראה ייחודי ומודרני.

חזרה