העיצובים של חדרי אמבטיה של ימינו, הינם מגוונים יותר ומאופיינים יותר, תוך מתן דגש על כל פרט ופרט, על מנת ליצור חלל מעוצב למשעי ובהתאם לסגנון העיצוב של כלל הבית. חדרי אמבטיה הם כבר מזמן לא עוד חדר סגור המיועד לצרכי היגיינה, אלא חלל מעוצב אשר גם נעים לשהות בו, ועל כן, הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל בית. מגמות העיצוב של חדרי אמבטיות נעים במגוון רחב של סגנונות, החל מגישה מנימליסטית והייטקית, סגנון פרובנסי, סגנון רנסנס ועוד. היום, ניתן למצוא מגוון רחב של אמבטיות בגדלים ובתצורות שונות, כיורים מרחפים, אסלות תלויות ולמעשה, כל מה שעולה על דעתכם על מנת ליצור חלל מעוצב ומסוגנן על על פרטיו.

כאשר מעצבים חדרי אמבטיה יש לשים לב לפונקציונאליות אל מול העיצוב, כמובן שסגנונות העיצוב המיוחדים שובים את העין מיד, אך מומלץ לבחור בסגנון ובפריטים אשר ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר ובהתאם לצרכים היומיומיים. בחירה של חדרי אמבטיה צריכה להעשות בהתאם לגודל החלל, על מנת לא להעמיס עליו יתר על המידה ולהעניק תחושה של אווריריות וניקיון. שימוש בפתרונות איחסון מועלים ונוחים חשובה אף היא, כמו גם שימוש בחומרים המתאימים לחללים רטובים.

מבין מגוון החומרים הרחב של עיצוב חדרי אמבטיה ניתן למצוא ריצוף וחיפויי קירות כמו שייש, קרמיקה, אבן טבעית, גרניט פורצלן ועוד. מומלץ מאוד לעשות בחירה נכונה אשר תאפשר לכם לתחזק ולשמר את המראה של חדר הרחצה שלכם לאורך שנים רבות. הכלים הסניטריים של ימינו הינם מעוצבים אף אם, במגוון רחב של חומרים, גימורים, גדלים וצבעים. את אותה תשומת לב יש לתת גם לכל האביזרים המשלימים, כמו ברזים, מדפים, פרזול, מראה וכמובן תאורה.

ב”בוטיק קרמיק” אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של סגנונות עיצובי חדרי אמבטיה, מכלים סניטריים איכותיים, כיורים, ברזים ואביזרים משלימים. צוות “בוטיק קרמיק” ישמח לעמוד לשרותכם ולסייע לכם לבחור ולהתאים את כל המערכת הנדרשת ליצירה של חדר אמבטיה נוח, פרקטי וכמובן, מעוצב ומסוגנן.

חזרה