על אף העובדה כי נדמה לנו שמדובר באחד הפריטים הקטנים ביותר והכי חסרי משמעות בבית, לברזים יש תפקיד מרכזי, מצד אחד הם צריכים להיות שימושיים מאוד ונוחים לתפעול, אך מצד שני, יש להם את היכולת לשנות לחלוטין את פני העיצוב של החלל. בחירה של ברזים נוחים, אך מעוצבים ומסוגננים אשר מתאימים לסגנון העיצוב של החלל, יעניקו לנו חלל מסוגנן, אשר משדר את אותה אווירה ואת אותו עיצוב אותו אנחנו רוצים לייצר בבית.

ישנם סוגים שונים ומגוונים של ברזים, וחשוב להבין כי ישנו שוני מהותי בין ברז למטבח לבין ברז לכיור אמבטיה או ברז לאמבטיה עצמה. על אף העובדה שלכולם תפקיד דומה, והוא להזרים מים, הרי שיש צורך בחוזק זרם שונה ואופן השימוש שלנו, משפיע על העיצוב ועל הנראות של הברז. ניתן כיום למצוא ברזים למטבח אשר שואבים השראה מעולם המסעדות, שם משתמשים בברזים גדולים מאוד המסוגלים לספק זרם מים גבוהה וחזק לצורך ניקוי של כלים. ברזים למטבח בדרך כלל יהיו בעלי אופציה של שליפה, אפילו עם מדובר בברז שנראה מעוצב בסגנון עתיק. ברזים לאמבטיה, לדוגמא, יכולים להגיע בסגנון כפרי, בסגנון מודרני, הייטקי, עם עוצמות זרם משתנות ואף עם יכולת ליצירת זרם ממוקד לצורכי מסג’. המגוון העשיר של סוגי ברזים המיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות בתחומן, מאפשר לכל אחד למצוא ולהתאים את הברז, בין אם מדובר במטבח, בחדר הרחצה או בשירותי האורחים.

מומלץ כמובן לבדוק סוגים שונים של יצרנים וחברות קרמיקה כאשר מגיעים לבחירת ברזים, וכמובן, לעשות את ההתאמה הנכונה מבחינת העיצוב והסגנון של הברז. “בוטיק קרמיק” מזמין אתכם להתרשם מהתצוגה הרחבה של ברזים, החל מברזים לכיור מטבח, ברזים לאמבטיות או ברזים לכיורים. המגוון הרחב וסוגי הסגנון והעיצוב השונים, יאפשרו לכם להתאים בדיוק את הברז לסגנון העיצוב של החלל, וכמובן, ליהנות מברז פונקציונאלי ונוח לשימוש מצד אחד, ומעוצב למשעי, מצד שני.

חזרה