מזל טוב. בחרתם ארונות מטבח מקסימים, השיש מדהים והרצפה מדברת עם ה קרמיקה. אך אם תקדישו מעט מחשבה לנושא תודו שהברז והכיור הם הפריטים שאתם משתמשים בהם, שלא מדעת, יותר מכל. אפשר להיכנס לחנות ולקנות עוד ברז פרח רגיל. כמו כולם. הפעם החלטנו לטעום על קצה המזלג ברזים וכיורים מעוצבים שמשדרגים כל מטבח וחדר אמבטיה.

גם לכם מגיע
מי שנכנס היום למסעדה מופתע לגלות כמה מחשבה הושקעה בבחירת הכיור והברז וכמה ידע ופיתוח הושקעו בעיצובו. ומה איתכם? האם לא תירצו שאחד מחידושים אלה יעטר את ביתכם. בשיטוט ברשת נתקלנו בקטלוג של בוטיק קרמיק והתרשמנו ממגוון עשיר של ברזים וכיורים מעוצבים לבית ולמטבח שהם מציגים.
ההיצע בתחום
אפשר למצוא כיורי מטבח מעוצבים מסוגים שונים. ניתן למצוא כיור יחיד או כיור כפול. ומה דעתכם על תוספת של קרש חיתוך מעוצב. ואולי תופתעו לגלות – גם לחדר האמבטיה יש כיור כפול. זה בהחלט מוריד את הלחץ בבוקר כשכולם ממהרים לעבודה ולבית הספר. כיור יכול להיות שקוע או מונח ואף מונח למחצה. מגוון הכיורים המעוצבים הוא מרשים ביותר.
סגנונות עיצוב וטקסטורות
אביזרי המטבח והאמבטיה מציעים מבחר של סגנונות: לא רק מודרני וקלאסי אלא גם וינטאג’, כפרי, עבודת יד ועוד. אפשר למצוא היום כיורים מעוצבים בצורות שונות – מעוגלים, מלבניים ועוד. הכל בהתאם לעיצוב ביתכם.
ברזים למטבח
גם הברזים מגיעים במגוון עיצובים, הכל כדי לשרת את הצרכים השונים שלכם ואת גודל המטבח והמרחב העומד לרשותכם. כמו כן ישנם ברזים שניתן לגוון בהם את אופן זרימת המים, עוצמת הזרימה ואפילו לשלוף את הברז כדי להגיע בנוחות לכל פינה. הברזים המעוצבים מגיעים במגוון רב של גבהים וזויות וכן תוכלו לבחור אם תרצו ברז בעל פיה ארוכה או קצרה. ברזים וכיורים מעוצבים. 
אנו רואים היום כי לא רק הצד הפונקציונלי של הברז והכיור חשובים אלא גם האסתטיות שלהם. הברזים והכיורים המעוצבים הופכים היום כל מטבח ומקלחת למקומות שנעים לשהות בהם. לסיום כדאי לזכור שקודם בוחרים כיור ורק אז מתאימים לו ברז הן מבחינת פונקציה והן מבחינת עיצוב.

חזרה