מדוע מומלץ להתקין אריחי קרמיקה לאמבטיה

הנוהג להתקין אריחי קרמיקה לאמבטיה, קיים כבר למעלה מ-30 שנה. מאז שישראלים גילו את יופיים וחוזקם של אריחי קרמיקה לאמבטיה, הם אינם מוכנים לוותר על הנוחות והיופי שבשילוב של אריחי קרמיקה העשויים מחומרים איכותיים ובעיצובים חדישים. פרט ליופיים הייחודי והכובש, אריחי קרמיקה לאמבטיה קלים לניקוי ופונקציונאליים, מתאימים לכל אמבטיה ויחסית זולים.

אריחי קרמיקה לאמבטיה – כיצד משלבים יוקרה ומקוריות

התקנת אריחי קרמיקה לאמבטיה מאפשרים לנו להעניק לאמבטיה מראה יוקרתי, אלגנטי ומודרני. קיימים מספר סוגים של אריחי קרמיקה לאמבטיה, וגם מערכות ספא או ג”קוזי אך אנחנו נעסוק בשני סוגים הנחשבים למבוקשים ביותר בשנים האחרונות. הסוג הראשון,הינו אריחים מגרניט פורצלן רגיל, והסוג השני, הינו אריחים מגרניט פורצלן מזוגג. אריחים מגרניט פורצלן רגיל עשויים מחרסינה (פורצלן). הם משמשים כחומר חיפוי עמיד וחזק במיוחד לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים, וכמו כן, הם משמשים גם לריצוף. הם עמידים ומגיעים במגוון עיצובים. מחירם היחסית נמוך, היציבות והחוזק שלהם, והמגוון העשיר של עיצובים ודוגמאות, הופכים את האריחים, למבוקשים ולנפוצים ביותר בישראל. 

את האריחים מייצרים במדינות שונות, כמו סין, איטליה, טורקיה וספרד. גם בישראל ניתן למצוא מספר יצרנים העוסקים בייצור של אריחים מגרניט פורצלן ברמה גבוהה ביותר. אריחי קרמיקה לאמבטיה העשויים מגרניט פורצלן, עמידים למצבי קפיאה, במיוחד כשהם עשויים מחומרי גלם איכותיים.

הייחוד של אריחי קרמיקה לאמבטיה casino online העשויים מגרניט פורצלן מזוגג

אריחי קרמיקה לאמבטיה העשויים מגרניט פורצלן מזוגג נחשבים ליוקרתיים ביותר, ומגיעים בעיצובים מרהיבים. גרניט פורצלן מזוגג לרוב עשוי מפורצלן בלבד. אריחי קרמיקה שעשויים מגרניט פורצלן מזוגג נחשבים למשובחים במיוחד. הם יכולים לשמש כחיפוי חיצוני ופנימי של קירות הבית, כשהם משתלבים עם קרמיקה, אך אין הכרח בכך. כמו כן, אריחי גרניט פורצלן מזוגג יכולים לשמש כריצוף יוקרתי בבתים או בכל מקום אחר. אריחי קרמיקה לאמבטיה מסוג זה, נחשבים לאריחים יחסית זולים לעומת אריחים מסוגים אחרים, ולכן, הם נפוצים ביותר. כעיקרון, גרניט פורצלן ידוע כחומר עמיד בפני טמפרטורות נמוכות מאד, והוא חומר חיפוי מועדף עבור חדרי קירור. הוא מגיע במגוון עשיר של מרקמים וצבעים.

תוכלו להתרשם באתר של בוטיק קרמיק ממגוון עשיר של אריחי קרמיקה לאמבטיה בעיצובים חדשים ומודרניים, תוצרת של החברות המובילות בתחום. 

חזרה