ארונות אמבטיה אשר עשויים בקפידה מאפשרים לנו לשלב בין פתרונות האחסון להם אנו נדרשים בחדרי הרחצה לבין עיצוב וסגנון. תכנון נכון של ארונות אמבטיה, תוך מחשבה והתאמה לגודל ולצרכים, מאפשרים לנו לנצל בצורה הטובה ביותר את השטח אשר עומד לרשותנו. בבואנו לתכנן ולבחור ארונות אמבטיה, מוטב לשים לב לכל האלמנטים החשובים, החל מבחירת החומר, הגודל, כמות המגירות או הארונות, על מנת שנוכל ליהנות מחלל נוח ופרקטי מצד אחד, ומעוצב ומסוגנן מצד שני.

ארונות אמבטיה יכולים להגיע במגוון רחב של וריאציות, עיצובים וחומרים. ישנם ארונות אמבטיה העומדים באופן עצמאי, ישנם ארונות אמבטיה המקובעים לקיר ומשמשים גם כמדף לכיור ויש ארונות אמבטיה תלויים. המגוון הרחב מאפשר לנו ליצור פתרונות מעולים לאחסון, וכמובן, תוך דגש על שימוש וניצול נכון של החלל.

ניתן למצוא היום מגוון רחב של ארונות אמבטיה העשויים מעץ מלא או מחומרים אחרים, צבועים בתנור, מולבנים, בסגנון מודרני או בסגנון כפרי. ניתן למצוא השפעות עיצובית מהמזרח הרחוק, מיפן, שימוש בקווים נקיים, או בעיטורים, ניתן למצוא עיצובי ארט-דקו או עיצובים הייטקיסטים, הכל בהתאם לסגנון אשר מועדף עליכם ומתאים למראה הכללי של הבית. ניתן ליצור שילובים של עץ עם מתכת או עץ עם זכוכית או קרמיקה, מגוון האפשרויות מעניק לנו את היכולת ליהנות מחלל רחצה נוח, שימושי ומעוצב בהתאם לסגנון המועדף עלינו ועיצוב הכולל של הבית. מאחר וחדרי הרחצה הם חלק אינטגראלי מהבית כולו, יש צורך ביצירת המשכיות וקוהרנטיות עיצובית, וזאת ניתן להשיג באמצעות שימוש בחומרים מתאימים, בצבע, בפרזול ובגימור.

“בוטיק קמיק” מזמין אתכם להתרשם ממגוון סגנונות עיצוביים של ארונות אמבטיה ופתרונות אחסון יעילים וחכמים במיוחד. ב”בוטיק קמיק” צוות היועצים ישמח לעמוד לשירותכם, לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה מבחינת החומרים והגימורים, התכנון הכולל, וכמובן, בדגש על איכות בלתי מתפשרת, כך שתוכלו ליהנות מארונות אמבטיה מעוצבים, מסוגננים ופונקציונאליים כאחד.

חזרה