כאשר משפצים את חדר האמבטיה אחד מהפריטים החשובים שיש לקחת בחשבון הוא ארון האמבטיה. מבחינה זו ישנן שתי נקודות עיקריות: אסטתיקה ופונקציונליות. אסטתיקה – כדי שהארון יהיה נעים לעין וישדרג את מראה חדר האמבטיה. ארונות אמבטיה מעוצבים יכולים לתרום רבות לאוירה בחדר הקטן. פונקציונליות – הארון צריך לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר מבחינת איחסון ויחד עם זאת חשוב שידרוש טיפול מינימלי.

פונקציונליות של ארונות אמבטיה
ראשית עלינו לשאול את עצמנו מה אנו רוצים לאחסן בחדר האמבטיה. זאת. אילו דברים היו חשובים לנו במהלך השנים? מה היה לנו מאוד נוח? מה היה לא נוח? האם מצאתם את עצמכם אומרים לעצמכם מדי פעם: “חבל שהמגבות בארון בחדר השינה ולא באמבטיה”. בקיצור – שבו עם בני המשפחה, שאלו את דעתם, דברו על כל הנושאים והחליטו. זה צעד ראשון והכרחי שיחסוך מכם חרטות בעתיד.
 
מה לבדוק כשמתכננים ארון אמבטיה מעוצב?
אלו הן חלק מן השאלות שכדאי לשאול כשמתכננים ארון אמבטיה. מבחינת תכשירים: האם אנו רוצים לאחסן סבונים, שמפו ומרכך בחדר האמבטיה? מה עם אלה שאנו קונים באריזות גדולות? מה עם קרמים? תרופות? ציוד לעזרה ראשונה? האם אנו רוצים את כל המגבות בחדר האמבטיה? או שנעדיף להחזיק רק מגבות לשימוש שוטף? ומה עם בגדים תחתונים? יש אנשים שמעדיפים להתלבש בחדר האמבטיה.
תיכנון ארונות אמבטיה מעוצבים.
ראשית יש לשאול האם אנו רוצים ארון אחד גדול או מספר ארונות קטנים. אם נחליט על מספר ארונות קטנים יש לשאול למה ישמש כל ארון? כיצד תיעשה החלוקה הפנימית? היכן נמקם את הארונות? לאחר שדנו בנושא עם בני המשפחה ושמענו את דעותיהם והצעותיהם – זה הזמן לגשת לאיש מקצוע ולשאול את דעתו בנושא. הוא האיש שיעזור לכם לתכנן את ארון האמבטיה לצרכיכם והעדפותיכם. אנו פנינו לבוטיק קרמיק ושם ראינו את האופציות השונות בתיכנון ועיצוב.
ועוד מילה על עיצוב.
דלת הארון יכולה להיות עשויה מזכוכית, מעץ או אולי תעדיפו ארון ללא דלת. כפי שאתם רואים ארונות אמבטיה מעוצבים הם הזדמנות להביא לידי ביטוי את העדפותיכם הייחודיות.

חזרה