בניגוד לאסלה הרגילה, המוכרת לכולנו, אסלות מונובלוק עשויות מחטיבה אחת, שגם הניאגרה היא חלק ממנה. אסלות מונובלוק ניתן למצוא גם בבתים פרטיים, במשרדים, במסעדות, ובכל מקום שמקפיד על עיצוב מודרני ואסתטי.
אסלה רגילה, תלויה, או אסלת מונובלוק.
לאחר שהשתמשנו במשך שנים רבות באסלות הפשוטות מחרס, עם מכסה הפלסטיק והניאגרה מפלסטיק התלויה על הקיר, אנו רואים מעבר לשני סוגים חדשים של אסלות: אסלות מונובלוק העשויות כולן מקשה אחת, שהופכות להיות פופולריות מאוד לצד האסלות התלויות.
 
ההבדלים
בניגוד לאסלות התלויות שבהן מיכל ההדחה חבוי בקיר, אסלות מונובלוק מעוצבות כחטיבה אחת עם מיכל ההדחה. הקו המיוחד מקנה לאסלות אלה עיצוב אסתטי מודרני, מהודר ונקי. אסלות מונובלוק עשויות כולן מחרס והן יכולות לבוא בגדלים שונים ובגווני פסטל עדינים. אסלות מונובלוק מונחות על הרצפה כמו אסלה רגילה.
מה עוד חשוב לדעת
חלק מהיצרנים מספקים אסלות מונובלוק א עם מיכל הדחה דו-כמותי. תכונה זו מאפשרות לנו לשלוט בכמות מי ההדחה כדי לחסוך במים. מושב האסלה יכול להיות עשוי עץ או אפילו מושב טרמוסטטי. כמו כן ניתן להתקין בידה.
 
למי מתאימות אסלות מונובלוק
לבית הפרטי תספק אסלת מונובלוק מראה מעודן ואסתטי. היא מתאימה גם למשרדים, מוסדות ציבוריים, בתי מלון וכפרי נופש וגם מסעדות. יש להביא בחשבון שאסלות מונובלוק יקרות יותר מאסלות רגילות וגם מוטיב זה יש להביא בחשבון, אם כי בדרך כלל זולות יותר מאסלות תלויות שכן מתקן ההדחה החבוי מייקר את ההתקנה.
 
מה אומרים המומחים
במקרים רבים הקו האסתטי הוא הקובע בעת בחירה באסלה. יחד עם זאת יש לזכור כי מיכל ההדחה הוא החלק הרגיש ביותר בכל אסלה ויש להקפיד לברר זאת בעת הקניה. 
דגמים ומבחר
אסלות מונובלוק מיוצרות הן על ידי חברות ישראליות והן על ידי יצרנים בחו”ל. באתר של בוטיק קרמיק מצאנו מבחר גדול של אסלות מונובלוק בגוונים, גדלים ועיצובים שונים. כמו שאנו רואים הפריט הכל-כך חיוני הזה מציע לנו מגוון עשיר של דגמים ואפשרויות עיצוב, הכל בהתאם לאופי שאנו רוצים להעניק לחדר האמבטיה שלנו.

חזרה